Чого ви очікуєте від дитячого табору? Що для вас як для батьків, які обожнюють своїх дітей, важливо при виборі місця відпочинку для вашого чада?

З такими запитаннями ми звернулися до тат і матусь в різних куточках України. Виявилося, що в Маріуполі та Краматорську, Волновасі і Києві, Харкові та Бахмуті  батьки хочуть одного й того ж: безпеки, комфорту, оздоровлення та розваг для своїх дітлахів. Саме ці чотири принципи і лягли в основу роботи нашого дитячого табору.

Для кого?

Ми відкриті для дітей у віці від 7 до 15 років. До кожної дитини – особливий підхід. З дітьми працюють досвідчені вожаті, які вивчали дитячу психологію і основи конфліктології. Ми знаємо, чого хочуть ваші діти, ми розуміємо, що їх турбує, ми вміємо створити такі умови, в яких вони зможуть розкрити всі свої таланти і показати свій потенціал.

Як?

Табір працює за власними авторськими програмами. Три тематичні зміни, які ми підготували для вас в цьому сезоні, допоможуть визначитися з тим, що вам ближче і цікавіше. «Форест-квест» – багато рухливих ігор, квестів, всіляких активностей. «Кіноакадемія» – багато творчості, уроки акторської майстерності, зйомки короткометражних фільмів. «Джуманджі» – багато пригод, пошуки скарбів, походи, випробування для сміливих і відважних. Вибирайте гру (програму), яка підходить саме вам, і приїжджайте.

Безпека

Безпека – найголовніше завдання, яке ставить перед собою колектив табору. Територія табору охороняється.

Діти перебувають цілодобово під наглядом досвідчених вихователів, які пройшли спеціальний інструктаж щодо запобігання можливих подій, пов’язаних з активним відпочинком. В програмі табору беруть участь досвідчені інструктори з туризму.

Персональну відповідальність за життя і здоров’я дітей несе кожен співробітник табору.

Здоров’я

На території табору  постійно знаходиться медичний працівник, який стежить за станом здоров’я дітей, якістю їжі та питної води.

Діти мають можливість оздоровлюватися, приймаючи водні процедури (на території табору є власне озеро, сторонні не мають до нього доступу). Табір знаходиться в сосновому лісі, цілюще повітря просочене фітонцидами. Діти отримують всі необхідні вітаміни.

Комфорт

Розміщення в комфортабельних корпусах (4-5 чоловік в кімнаті) з усіма зручностями. У корпусах є туалети.

У кімнатах є все необхідне для комфортного розміщення дітей.