Правила прийому та перебування дітей на відпочинку

Прі купівлі путівки вам знадобиться:

  • — Паспорт (ксерокопія)
  • — Копія свідоцтва про народження дитини
  • — Копія посвідчення. (якщо ви працівник або пенсіонер поліції)

До дня заїзду вам потрібно буде підготувати:

  • — Довідку про щеплення зі школи / дит. садка або від дільничного лікаря
  • — Довідку про епідемічний стан (виписану за 3 дні до заїзду)
  • — Медична довідка форми 079

При відсутності або неправильному оформленні будь-якого з необхідних документів прийом дітей не проводиться.

Кожен батько повинен заповнити всі документи, що додаються до путівки.

Прийом дітей здійснюється після оплати покупцем повної вартості путівки.

Прийом дітей, які прибувають в індивідуальному порядку, проводиться в день заїзду не раніше 9:00, від’їзд – в день виїзду не пізніше 15:00.

Діти приймаються у віці від 7 до 15 років.

Дитина допускається до участі в програмі після проходження медичного огляду при наявності всіх правильно заповнених документів.

При організованому заїзді діти прибувають з супроводжуючими (відповідальним представником покупця, батьками), які здійснюють передачу дітей і їх документів адміністрації, згідно зі списком. В день виїзду супроводжуючі (відповідальний представник покупця, батьки) прибувають для отримання документів і подальшого супроводу дітей до місця проживання.

При необхідності розміщення супроводжуючих, покупець заздалегідь подає заявку із зазначенням всіх необхідних даних для бронювання.

Екскурсійне обслуговування, купання, всі планові заходи за програмою проводяться виключно відповідальними співробітниками дитячого закладу, оформленими на роботу належним чином. Супроводжуючі, керівники груп і родичі до проведення подібних заходів не допускаються.

Список речей, необхідних дитині:

головний убір, купальний і спортивний костюми, пляжне і спортивне взуття, рушник для пляжу, одяг і взуття, шкарпетки (не менше трьох пар), зубна щітка, паста, мило, мочалка, шампунь, гребінець, носові хустки.

Адміністрація не несе відповідальності за збереження цінностей, за винятком тих, які були здані в адміністрацію табору на зберігання.